Чи збираєтеся приїхати до Бухаресту і не хочете пропустити найкращі туристичні пам'ятки? Ви живете тут, але хочете відкрити нові місця для відвідування Бухарест? Тоді спробуйте список, який ми склали, наші пропозиції та рекомендації.

Давайте подумаємо, що можна подивитися в Бухаресті?

Є місця, де ви почуватиметеся добре, як на самоті, так і з друзями чи родиною.

1. Арт-сафарі

Сезон виставок, який можна відвідати у Старому центрі. Art Safari пропонує нам виставку, створену у співпраці з Музеєм Вікторії та Альберта в Лондоні, одним із найбільших художніх музеїв світу, з надзвичайно цінними роботами, підписаними Джоном Констеблом. Британський художник — один із найвидатніших пейзажистів усіх часів. В експозицію також увійдуть картини, підписані знаменитими Альбрехтом Дюрером, Рембрандтом, Вільямом Тернером та Томасом Гейнсборо.

А в розділі румунського мистецтва ви зможете помилуватися творами Штефана Попеску, одного з головних мандрівних художників румунського мистецтва та друга Костянтина Бранкузі.

2. Вулиця Брезояну

Ідеальне місце для вишуканої прогулянки. Відчуйте себе туристом у своєму місті! Якщо Старий центр вже не такий крутий, як місце для відвідування в Бухаресті, а Calea Victoriei - це новий Старий центр, у нас є ще одне місце, яке можна порекомендувати: Strada Brezoianu. Динаміка вулиці Брезояну починається біля берега Димбовиця, перетинає Ліпсканюл та бульвар Елізабета, а потім наближається до Зали Палатулуй.

Виходячи зі Старого центру, Брезояну пропонує вам один із найкрасивіших видів на вулицю в Бухаресті, тим більше, що багато будинків тут було відремонтовано. Крім того, вулиця сповнена хіпстерів, людей і крутих місць: Cafenea Trofic, розташована на розі дуже близько до Чишміджіу, де почуваєшся як у Парижі, спостерігаючи за перехожими на вулиці, Burger Van (ймовірно, найкращі бургери у місті за гідною ціною), Palatul Universul (докладніше про нього трохи нижче), а за бульваром Елізабета розташовані бістро Pâine si Vin та Energiea. Не кажучи вже про те, що за два кроки від Енергії ви, ймовірно, можете знайти найкращу каву в місті, в Origo. Ідіть і спробуйте, якщо ви ще цього не зробили, це зробить революцію на ваш смак кави.

3. Музей народної творчості Миколи Міновича

Це еклектичний музей у чудовій віллі у неоруминському стилі, яка також має чудовий парк, де можна прогулятися після відвідин музею. І вам це дуже піде. Або щоб розслабитися і погладити двох котів у музеї) або для того, щоб увібрати в себе все, що ви бачили і випробували під час прогулянки музеєм.

Це великий за мірками того часу будинок, він практично усіяний картинами, фотографіями, керамікою, іконами, скульптурами та багатьма іншими експонатами. Всі вони надзвичайно багатозначні і насамперед висловлюють смаки та емоції колекціонера Minovici. Ви побачите тарілки, перетворені на люстри, побачите фотографії молодих жінок у народних костюмах у трохи сексуальних позах, побачите шикарну колекцію фарбованих яєць та багато іншого. Усі вони часів Міновича, на початку ХХ століття. Це музей народного мистецтва, який вразить як мінімум на трьох рівнях: виразність народного мистецтва та оригінальність його вистави в музеї, архітектура вілли та, що не менш важливо, великий парк.

buharest 2

Щоб по-справжньому насолодитися парком, рекомендуємо ходити в тихий годинник у вихідні, тому що він знаходиться дуже близько до фонтану Міоріца, де щодня проїжджає багато автомобілів. Поєднайте цей візит із відвідуванням Королівського залізничного вокзалу.

4. Weekend Sessions

Відпочинок у центрі Бухареста з музикою та гарною їжею. Якщо хочете послухати хорошу музику, подивитися фільм, смачно поїсти, познайомитися з цікавими людьми та відпочити на природі в центрі Бухареста, ми точно знаємо, що порекомендувати: музичні пікніки, які відбуваються в другій половині дня щоліта в Ботанічному саду. Ви можете дізнатися подробиці про те, хто грає, скільки це коштує і т. д. у вихідні, що вас цікавлять, на сторінці події Weekend Sessions.

5. Ботанічний сад

Одне з найкрасивіших місць у Бухаресті. Ботанічний сад – це особливе місце, де ви зможете відпочити від шуму та суєти Бухареста. Заховані в самому серці саду, далеко від шуму, ви знайдете теплиці. Заходьте з упевненістю! Вхід до ботанічного саду влітку коштує близько 10 лей, вхід до оранжереї оплачується окремо.

6. Музей Котрочені

Одне з найелегантніших місць для відвідин у Бухаресті. Навпроти Ботанічного саду знаходиться вхід до музею Котрочень. Відвідування має бути заплановане, тому що це може бути зроблено лише з екскурсоводом музею. Ви практично пройдете тими ж кімнатами, де жили королі та королеви Румунії.

7. Меморіальний будинок Іона Мінуліську

Одне з найбільш розслаблюючих місць у Бухаресті. Зовсім поряд з музеєм Котрочені знаходиться квартира сім'ї поета Іона Мінулеску. Це квартира, яка запрошує вас розслабитися та мріяти. Більше того, ви повернетесь до атмосфери салонів міжвоєнного Бухареста. Хазяйкою буде дуже мила дама, близька до родини Мінуліска.

8. Котроченський район

Якщо ви перейнялися духом Бухареста минулих років, ми пропонуємо вам зберегти цей стан. Як? Прогулянка районом Котрочень. Ви знайдете тихі вулички та гарні будинки, а за кожним кутом тиняються кішки. Ви також зможете відвідати місцеві ресторани та кафе. Але й продукти малого бізнесу в Котрочені.

9. Палац парламенту

Мабуть, одне з найбільш спірних місць для відвідування в Бухаресті. Ми повертаємось до пізнішої історії Бухареста, відвідавши Будинок Народу/Palatul Parlamentului, дуже близько до Cotroceni. Щоб його збудувати, тут було зруйновано цілий район... З цієї та багатьох інших причин це одне з найсуперечливіших місць для відвідин у Бухаресті. Але й один із найбільш затребуваних як іноземними, так і румунськими туристами.

10. Національний музей сучасного мистецтва

Один із найцікавіших музеїв Бухареста знаходиться у Палаці парламенту. Йдеться про Національний музей сучасного мистецтва, де ви зможете помилуватися румунським та зарубіжним сучасним мистецтвом. Наприкінці вашого візиту знайдіть час, щоб розслабитись на терасі на даху. Звідси можна побачити частину Бухареста, парк Палацу Парламенту, а також Собор Нації...

11. Музей сучасного мистецтва

Плюс до списку найкрутіших місць для відвідин у Бухаресті. Оскільки ми все ще говоримо про сучасне мистецтво, не пропустіть один із нових музеїв Бухареста, MARe – Музей сучасного мистецтва. Це приватний музей, де зберігається колекція творця музею, але не тільки. Ви матимете можливість побачити тимчасові виставки, у тому числі відомих зарубіжних художників. Якщо ви хочете відчути себе в музеї просто неба, MARe виправдовує це очікування.

12. Zambaccian Museum – Пікассо та Матісс зустрічаються з Тоницею та Григореску.

У кількох кварталах від Музею сучасного мистецтва на вас чекає Замбацький музей. Колекція музею сучасного живопису та скульптури представлена на чудовій віллі. Це затишний музей із роботами Тоніци, Теодора Палладі, Петраску, Ніколає Григореску, а також Пікассо, Сезанна чи Матісса.

13. Сад Чішміджіу

Досі не можна було порекомендувати сад Чишміджіу, найстаріший і найшикарніший парк Бухареста, бо він був брудним та недоглянутим. Аспект, який помітно змінився протягом останніх місяців. Щоб повною мірою насолодитись його красою, найкращий час для відвідування – кілька днів, коли цвітуть дерева. Сад Чишміджіу - це не тільки візуальна, а й нюхова пишність. Якщо ви хочете зробити перерву, щоб краще влитися в атмосферу парку, що утихомирює, ви можете вибрати одне з кафе. Ви знайдете шикарний та артистичний ресторан із столиками зовні, куди можна потрапити від входу на вулиці Георге Лазер. Кафе відзначено на Google Maps як вільна зона бутіків, дивно – з чого б...

14. Calea Victoriei та творчий квартал

З Замбацького музею вирушайте на площу Вікторії, звідки ви входите до Калеї Вікторії. Calea Victoriei - одна зі старих вулиць Бухареста, що зберегла свою колишню чарівність. Крім того, на Калеа Вікторії або поблизу ви зможете помилуватися кількома музеями та красивими будинками.

Також тут ви знайдете магазини, творчі майстерні, кафе, бари, шоколат, кондитерські, ресторани і т.д. Тому ми рекомендуємо вам пройти його пішки або взяти велосипед або скутер. Для останніх двох варіантів на вас чекає досить щедрий спеціальний трек.

15. Музей художніх колекцій

У 900 м від входу на Калеа Вікторії ви зустрінете нещодавно відреставрований Музей художніх колекцій. Як випливає з назви, тут зберігаються колекції мистецьких творів, подаровані румунській державі. Саме тому музей досить різноманітний, поєднуючи все, від релігійного мистецтва та декоративних предметів до сучасного мистецтва. Як і Замбацький музей, він дуже приємний і приязний до відвідувачів.

16. Національний художній музей Румунії.

Ще за кілька сотень метрів ви дістанетеся до Національного художнього музею. Тут ви зможете помилуватися найціннішою колекцією старовинного та сучасного румунського мистецтва, а також європейського мистецтва. Докладніше про те, що тут можна побачити, можна дізнатися на сайті Національного художнього музею.

17. Румунський Атенеум

Знакове місце для відвідування у Бухаресті. Навпроти Національного художнього музею знаходиться Румунський Атенеум, символ Бухареста та Румунії. Це одна з найбільш вражаючих будівель у Румунії як зовні, так і всередині. Деякі з найбільших діячів румунської культури проводили тут конференції чи концерти. (На цвинтарі Беллу знаходяться надгробки багатьох з них, у тому числі Емінеску, Караджале та Кобук.)

Інформацію про те, як його відвідати, можна знайти на сайті філармонії імені Джордже Енеску, якщо ви не підете відразу на концерт класичної музики філармонії в Атенеумі.

18. Колісниця з пивом

Далі, далі по Калеа Вікторії, доходимо до Старого центру. Тут у нас є як мінімум два місця, які варто побачити: Caru' cu Beer та Stavropoleos Church. Колісниця, збудована у неоготичному стилі, є історичною пам'яткою архітектури. Але це також дуже гарне місце для румунської їжі після дня, проведеного у Бухаресті. Бронюйте місця заздалегідь, інакше ви не знайдете місць.

19. Ставрополеоська церква

Ви шукаєте кілька хвилин спокою після прогулянки по Калеа Вікторії? Потім увійдіть у внутрішній двір Ставрополеоської церкви і помилуйтеся деталями будівлі у бранківському стилі, яка сьогодні є історичною пам'яткою та оазою спокою.

20. Палац Всесвіту

Центр творчої енергії - Палац Всесвіту не є історичною пам'яткою, але її варто побачити та спробувати. Він наповнений творчою енергією і підходить лише для того, щоб провести кілька годин відпочинку та побалувати себе у Бухаресті. Таким чином, тут знаходяться театр, архітектурне бюро, рекламні агенції та студія звукозапису. Також тут працюють танцювальний зал, дизайнерський магазин та картинна галерея. Тому ми рекомендуємо вам подивитися, що приготували для вас кафе та бар у Palat, а також інші орендарі.

21. Сільський музей

Як щодо музею просто неба? Хочете спробувати сільське життя у центрі Бухареста? Сільський музей включає дуже велику колекцію з більш ніж 120 селянських будинків і господарських будівель з різних районів країни. З розкладом відвідувань можна ознайомитись на сайті Музею села.

22. Будинок Мелік – Музей Теодора Палладі

Нам пощастило, що один із найстаріших та найкрасивіших будинків Бухареста відкритий для відвідувачів. Крім того, тут знайшли свій притулок багато картин, підписаних Теодором Палладі.

23. Меморіальний будинок Антона Панна

Найбільш інтерактивне місце для відвідування в Бухаресті. Відкритий у 2018 році Меморіальний будинок Антона Панна гарний лише для відвідування, особливо для сімей з дітьми. Це меморіальний будинок, як зовні. Тому що ви можете взаємодіяти з рештою в будинку. Ви можете грати з інсталяціями, анімаціями, архівом звуків та музичних інструментів. Ви можете почути інструменти у музичних творах, написаних Антоном Панном. Все вищевикладене призначене для того, щоб повернути вас у часи, коли жив Антон Панн. Цікавим є будинок і з погляду історії Бухареста. Тому що тут можна побачити та відчути, яким був Бухарест два століття тому.

24. Меморіальний будинок Тюдора Аргезі

Фруктовий сад у центрі Бухареста, площею майже два гектари посеред Бухареста, правда? Так, це меморіальний будинок Тюдора Аргезі. Це куточок, ізольований від повсякденної метушні, де можна відпочити в саду та послухати історію будинку та родини Аргезі.

25. Природний парк Вакерешть

Незвичайні місця Бухареста для відвідування. Ви шукаєте інший Бухарест? Тоді природний парк Векерешть для вас. Це дельта, яка народилася в центрі Бухареста, у місці, яке мало бути озером у гідрологічній системі Бухареста. Просто проект комуністичної доби не було завершено. Тож у наступні десятиліття кар'єр площею майже 190 га був освоєний природою.

Спочатку облицьований бетоном і оточений греблею, сьогодні це перша і єдина природна територія, що охороняється в Бухаресті. Воно заслуговує на те, щоб його побачили. Ви зможете помилуватися більш ніж 90 видами птахів, зокрема рідкісними, у тому числі чаплями, лисухами, лебедями, бакланами, чайками. Навіть дрібні тварини, такі як видри. Відвідати парк можна як самостійно, так і організовано. Відвідування парку Вакерешт наповнить вас енергією. І ви побачите, які дива природа може створити у боротьбі з бетоном.

26. Едемський сад

Ви втомилися чи хочете пити після візитів та прогулянок пам'ятками Бухареста? Немає проблем, адже в центрі знаходиться найкращий літній садок столиці. Це свого роду таємне місце, тому що його не видно з вулиці, воно розташоване серед дерев, які спонтанно виросли за будинком на Калеа Вікторії. Це призводить до двох дуже великих переваг. Світ, який часто відвідує його, дуже гарної якості, а атмосфера ідеальна. І друга перевага – це відчуття дикості, яке дають дерева, що вільно ростуть. Начебто ви не можете повірити, що знаходитесь за кількасот метрів від Калеа Вікторії. Адреса: Calea Victoriei, 107.

Це найкращі місця для відвідування в Бухаресті, які ми рекомендуємо. Крім того, у Бухаресті є десятки кафе, садів, ресторанів, майстерень, магазинів. Розслабтеся, відкриваючи їх між прогулянками в парках і відвідуваннями, зазначеними вище.

Контакти

  • Україна, м. Київ, вул. Кирилівськая 160

Туристична компанія ТурпошуК - найкращий вибір для пошуку та підбору турів по всіх туроператорах України на одному сайті

Розклад

Пн. - Пт.

Сб, Нд - вихідний

Top