spain

Батьківщина гарячої фламенко та захоплюючої кориди. Іспанія відома всьому світу унікальними творіннями генія Антоніо Гауді в Барселоні, всіх приваблюють фешенебельні курорти Середземномор'я, Атлантичного океану, Майорки та Канарських островів.

Іспанія — популярний туристичний напрямок, відомий своєю багатою історією, культурною спадщиною, приголомшливою архітектурою, смачною кухнею та мальовничими пляжами. Країна пропонує широкий спектр визначних пам'яток, від галасливих міст Мадрида та Барселони до мирної сільської місцевості та химерних сіл. Деякі з обов'язкових для відвідування місць включають Альгамбру в Гранаді, Собор Святої Сімейства у Барселоні, парк Гуель у Барселоні та Королівський палац у Мадриді. Іспанія також відома своїми пляжами та прибережними містами, у тому числі Коста-дель-Соль та Балеарськими островами, які пропонують ідеальний відпочинок від галасливих міст. Крім того, Іспанія славиться своєю їжею, як паелья, тапас і чуррос, які обов'язково потрібно спробувати всім, хто відвідує країну.

Іспанія може похвалитися різноманітністю туристичних курортів на будь-який смак та переваги. Деякі з популярних курортів включають:

Коста-дель-Соль: цей регіон, відомий своєю сонячною погодою та прекрасними пляжами, є популярним місцем для любителів сонця та пляжного відпочинку.

Балеарські острови: ця група островів, включаючи Майорку та Ібіцу, відома своїм нічним життям, прекрасними пляжами та кришталево чистою водою.

Коста-Брава: це мальовниче узбережжя, розташоване на північному сході Іспанії, славиться своїми скелястими стрімчаками, прихованими бухтами та кришталево чистими водами.

Коста-Бланка: це узбережжя з білим піском, розташоване на південному сході Іспанії, популярне завдяки своїй сонячній погоді та є найкращим місцем для сімей та любителів водних видів спорту.

Андалусія: Цей південний регіон відомий своїм красивим узбережжям, багатою історією та традиційними селами.

Канарські острови: ця група вулканічних островів, розташованих біля узбережжя Африки, відома своїм сонцем цілий рік і є популярним місцем для сімей, пар і пенсіонерів.

Загалом Іспанія пропонує широкий вибір туристичних курортів на будь-який смак та бюджет, кожен з яких пропонує свої унікальні враження. Відпочинок в Іспанії передбачає унікальні та незабутні враження для відвідувачів різного віку та інтересів.

Контакти

  • Україна, м. Київ, вул. Кирилівськая 160
  • +38 O96 992 64 4I

Туристична компанія ТурпошуК - найкращий вибір для пошуку та підбору турів по всіх туроператорах України на одному сайті

Розклад

Пн. - Пт.

Сб, Нд - вихідний

Top