Гарячі тури - це турпакети зі значними знижками. Туркомпанії знижують ціни, коли побоюються, що не продадуть місця на авіарейсах чи готельних номерах. Зазвичай це відбувається буквально останніми годинами, за кілька днів до вильоту. Є спеціальні пропозиції щодо бронювання. Найчастіше акції на тури до Туреччини, Єгипту та інших масових напрямів. Спеціальні пропозиції на рейси зі столиці та інших великих міст України зустрічаються найчастіше. Наразі географія перельотів трохи змінилася, переважають перельоти з міст Польщі: тури з Жешува, Катовіце, Варшави, а також путівки з Кишинева, Молдова.

Які найпопулярніші тури - звичайно горящі

Найчастіше всі воліють купувати гарячі тури до Єгипту або путівки до Туреччини на двох. Гарячі поїздки на одного, трьох та іншу кількість туристів трапляються менше. Найпопулярнішим видом харчування в путівках, що горять, є Все включено (AI, All). Подорожі до країн Європи та екзотичних країн зазвичай пропонують сніданок (BB) або сніданок та вечерю (HB). Більшість гарячих пропозицій триває 6-7 ночей. Огляд визначних пам'яток в останню хвилину займає 3-5 ночей.

Скільки коштує турпакет в останню хвилину?

Ціни на турпакет з авіа перельотом в останню хвилину починаються від 100 доларів на людину за рейс. До звичайної вартості входить переліт, трансфер, проживання в готелі, страховка на час поїздки.

Гарячі автобусні тури коштують від 30 євро. Як правило, це автобусні подорожі зі Львова. Гарячі пропозиції зазвичай на 15-50% дешевші, але можуть бути на 75% нижчими за стандартну.

Замовити тури можна як у бюджетні готелі, так і готелі класу люкс. Дивіться ціни на тури, що горять, можна на нашому сайті або консультуючись з менеджером.

Коли я можу замовити путівку в останню хвилину?

Замовити гарячі тури, можна цілий рік перед самим вильотом за пару днів. Але список туристичних напрямків, що горять, змінюється щомісяця. Знижки зазвичай проводяться в низький сезон, і це залежить від країни:

  • Гарячі тури до Болгарії, Греції, Кіпру, Тунісу - весна і осінь.
  • Гарячі тури до Туреччини - завжди є можливість підібрати відпочинок, але весна та осінь вважається міжсезонням.
  • тури до Єгипту - хоч напрям і цілорічний, але все ж таки з другої половини жовтня до першої половини березня йде спад.
  • путівки до ОАЕ - лютий, літо, вересень, жовтень.
  • відпочинок на Шрі-Ланці - пізня весна, літо, вересень.
  • тури до Таїланду – квітень - жовтень.
Акції в останню хвилину у святкові дні та високий сезон зустрічаються рідко. Тому сподіватися зловити гарячий тур на Новий рік чи травневі вихідні – це майже нонсенс. Радимо в цей період замовляти по акції раннього бронювання, раніше тури продаються також із суттєвими знижками.

Гарячі тури та путівки в турагентстві Турпошук Київ

Що може бути краще відпочинку в колі друзів, близьких людей, сім'ї з дітьми. Звичайно ж є один фактор, що впливає на загальну картину - економія бюджету, кожен хоче недорого замовити тур до Болгарії, дешево знайти найпалкішу путівку в розпал літа, в сезон відпусток. Заощадити сімейні гроші та витратити на сувеніри чи подарунки. Завдання, яке ставить перед собою кожен бувалий мандрівник, турист новачок, будь-хто планує відпустку, весільну подорож або чергову поїздку. Ніхто не любить переплачувати, а тим більше, якщо сусід поїхав на відпочинок, майже безкоштовно - знайти палаючу на завтра - післязавтра, може стати не просто побажанням, а обов'язковим завданням до виконання.

Купити палаючий тур з Києва, Львова, Одеси або Дніпра - ніколи не було так просто. Турагентство Тур пошук відкриває перед вами неймовірні можливості щодо вибору палаючих цін на найближчі дати вильоту з Києва. чи інших міст України. Адже тільки у нас найвигідніші ціни, найповніша база гарячих путівок в онлайні. Потрібно тільки переглянути і вибрати те, що підійде саме тобі. Знайти саму гарячу путівку за низькою ціною буде для вас дрібницею.

Горящі путівки до Єгипту з Києва, Кишинева, Жешува дешево можна купити за пару днів до вильоту, якщо зібрати валізу та підготувати документи можна вилетіти вже завтра вранці. Для цього потрібно оперативно приймати рішення у виборі готеля, гарячі пропозиції ніколи не висять тижнями, їх не можна відкласти до завтра – треба купувати саме сьогодні та зараз. На найкращу ціну завжди знайдеться кілька охочих, а кількість місць на відпочинок за палаючою завжди обмежена.

Дзвони до турфірми Турпоіск і ми підберемо найпалкіший тур до Туреччини за низькою ціною з Києва, адже у нас варіанти від усіх туроператорів України, ми працюємо з всіма тур операторами та отримуємо найвигідніші ціни онлайн. Сподобався тур на сайті – негайно відправляй заявку, хапай останні місця та вперед на довгоочікувану відпустку на море, відпочинок для молоді та сімейний відпочинок з дітьми.

Гарячі тури та путівки в турагентстві Турпошук Київ

Що може бути краще відпочинку в колі друзів, близьких людей, сім'ї з дітьми. Звичайно ж є один фактор, що впливає на загальну картину - економія бюджету, кожен хоче недорого купити палаючий тур, дешево знайти найпалкішу путівку в розпал літа, в сезон відпусток. Заощадити сімейні гроші та витратити на сувеніри чи подарунки. Завдання, яке ставить перед собою кожен бувалий мандрівник, турист новачок, будь-хто планує відпустку, весільну подорож або чергову поїздку. Ніхто не любить переплачувати, а тим більше, якщо сусід поїхав на відпочинок, майже безкоштовно - знайти палаючу на завтра - післязавтра, може стати не просто побажанням, а обов'язковим завданням до виконання.

Купити гарячий тур з Києва, ніколи не було так просто. Турагентство Тур пошук відкриває перед вами неймовірні можливості щодо вибору палаючих цін на найближчі дати вильоту з Києва. чи інших міст України. Адже тільки у нас найвигідніші ціни, найповніша база гарячих путівок в онлайні. Потрібно тільки переглянути і вибрати те, що підійде саме тобі. Знайти саму гарячу путівку за низькою ціною буде для вас дрібницею.

Гарячі путівки з Києва дешево можна купити за пару днів до вильоту, якщо зібрати валізу та підготувати документи можна вилетіти вже завтра вранці. Для цього потрібно оперативно приймати рішення у виборі готелю, гарячі пропозиції ніколи не висять тижнями, їх не можна відкласти до завтра – треба купувати саме сьогодні та зараз. На найкращу ціну завжди знайдеться кілька охочих, а кількість місць на відпочинок за палаючою завжди обмежена.

Дзвони в турфірму Турпошук і ми підберемо найпалкіший тур за низькою ціною з Києва, адже у нас варіанти від усіх туроператорів України, ми працюємо з усіма тур операторами та отримуємо найвигідніші ціни онлайн. Сподобався тур на сайті - негайно відправляй заявку, хапай останні місця і вперед на довгоочікувану відпустку, відпочинок для молоді та сімейний відпочинок з дітьми.

Контакти

  • Україна, м. Київ, вул. Кирилівськая 160
  • +38 O96 992 64 4I

Туристична компанія ТурпошуК - найкращий вибір для пошуку та підбору турів по всіх туроператорах України на одному сайті

Розклад

Пн. - Пт.

Сб, Нд - вихідний

Top