Заповнити візову анкету зовсім скоро можна буде в онлайн режимі. Точна дата поки не оголошується, орієнтовний термін нововведення — за кілька тижнів. Такою інформацією зі ЗМІ під час осінньої туристичної виставки UITM-2017 поділився директор Національної туристичної організації Єгипту Хішам Ель-Демері. Це дозволить скоротити формальності після прильоту в аеропорт і уникнути тривалого очікування в черзі на заповнення візової анкети, що особливо актуально у високий сезон.

З одного боку, логічно, що єгипетська влада йде на лібералізацію візового режиму якраз напередодні зимового періоду підвищеного попиту. З іншого боку, очевидно, що послаблення торкнуться переважно Хургади і меншою мірою Шарм-ель-Шейха. Справа в тому, що за Шармом і без того діє спрощений візовий режим, яким не всі користуються. Для короткострокових поїздок віза до Єгипту необов'язкова, достатньо штампу Sinai Only, який ставиться після прильоту в аеропорт. Це дозволяє заощадити на вартості туристичної візи, яка становить 25 доларів.

Випадково чи ні, але саме на Шарм ель Шейх орієнтована більшість чартерних рейсів туроператорів, на відпочинок у Єгипті з Києва та регіонів України. За даними Української Асоціації туристичних агенцій, лише другого тижня листопада на цей курорт планується близько 100 вильотів з Києва та регіонів. За Хургадою ж амбіції набагато скромніші: у той же період заплановано лише близько 40 рейсів. Не дивно, що туристи в першу чергу орієнтуються саме на Шарм-ель-Шейх, спрощення візового режиму буде не таке помітне. Хоча путівки в Єгипет цим курортом трохи і дорожче, попит все-таки значно вищий за рахунок більш насиченого флорою і фауною Червоного моря.

При цьому для туру ринку така ініціатива непоміченою, звичайно, не залишиться. Адже оформлення електронної візи дозволяє не лише заощадити час на проходження паспортного контролю, а й оптимізувати витрати на поїздку, особливо якщо їде родина з дітьми чи велика компанія. Оскільки зазвичай така послуга обходиться дешевше, ніж віза по прильоту. До того ж туроператори дедалі активніше починають розширювати географію чартерних перельотів Єгиптом. А для розкручування порівняно нового для України курорту Марса-Алам спрощення візового режиму може назріти якнайкраще.

Контакти

  • Україна, м. Київ, вул. Кирилівськая 160
  • +38 O96 992 64 4I

Туристична компанія ТурпошуК - найкращий вибір для пошуку та підбору турів по всіх туроператорах України на одному сайті

Розклад

Пн. - Пт.

Сб, Нд - вихідний

Top