У місті Аль-Дейд в Еміратах планується відкриття найбільшого за межами Африки сафарі-парку, який стане домом для більш ніж 50 тис. жителів з різних куточків Африки. Офіційне відкриття планується до другого півріччя 2018 року.
Сафарі-парк площею 14 кв. км буде розміщено на території заповідника Seih Al Bardi у природозахисній області Elebriddi. Мешканцями сафарі-парку стануть дикі африканські тварини, у тому числі 15 видів антилоп, 15 різновидів жирафів і 5 видів носорогів, а також рідкісні породи тутешніх тварин. акліматизуються на закритій території під охороною фахівців заповідника Seih Al Bardi. Позначається, що місцевість заповідника є береговою рівниною з великою концентрацією дерев акації, які роблять гранично зручні і наближені до природних умов проживання для тварин. Задум сафарі-парку створено з ініціативи правителя Шарджі з метою формування інфраструктури та підвищення туристичного потоку до центрального регіону емірату. Ще один плюс щоб відправитися на відпочинок в ОАЕ.

Контакти

  • Україна, м. Київ, вул. Кирилівськая 160
  • +38 O96 992 64 4I

Туристична компанія ТурпошуК - найкращий вибір для пошуку та підбору турів по всіх туроператорах України на одному сайті

Розклад

Пн. - Пт.

Сб, Нд - вихідний

Top