Найкращий відпочинок може бути лише зі своєю родиною в Єгипті

Ми пропонуємо провести це літо в Єгипті, де на маленьких мандрівників чекає тепле море, величезний вибір фруктів, багато захоплюючих історій та легенд про найдавнішу цивілізацію, аквапарки, дитячі клуби та безліч вражень.

Цілих три місяці літніх канікул — справжнє свято для кожної дитини! А от батькам у цей час доводиться думати, куди відправити дітей подалі від міського пилу та ближче до моря. І якщо ви хочете, щоб за літо дітки оздоровилися, набралися сил, навчилися чогось нового та весело проводили щодня, то ми вам із задоволенням допоможемо!

«Незабутнє, привабливе Червоне море! Захоплююча флора та фауна, безліч аквапарків порадують усіх дітей. Ціни - істотно нижчі, клімат - помірний і абсолютно немає вологості. А готелі порадують своїми концепціями для дітей та великою розважальною програмою»

Найприємніші ціни та відмінний відпочинок у Єгипті будуть до душі всім батькам. вигідні ціни на гарячі тури до Єгипту з Києва

Контакти

  • Україна, м. Київ, вул. Кирилівськая 160
  • +38 O96 992 64 4I

Туристична компанія ТурпошуК - найкращий вибір для пошуку та підбору турів по всіх туроператорах України на одному сайті

Розклад

Пн. - Пт.

Сб, Нд - вихідний

Top