Ланкійське сонце та спа чекають на своїх гостей

Ми знаємо, як ви любите Шрі Ланку, і з яким задоволенням відпочиваєте на цьому острові, насолоджуючись його красивими пляжами, смачною та незвичайною кухнею, екзотичними традиціями та строкатим одягом місцевих жителів. Як ви радієте можливості погладити слонів, які гуляють островом, посидіти під пальмою, розглядаючи неповторні заходи сонця, з вітерцем покататися на тук-туку і поласувати величезними креветками та іншими морепродуктами. Тому ми вирішили, що ви не повинні відмовляти від подорожей на Шрі-Ланку ні взимку, ні влітку! 

Великий вибір готелів та турів на різну тривалість відпочинку. можна знайти у нас у підборі турів. Завжди можна замовити улюблений готель по акції раннього бронювання на Шрі-Ланку або ж чекати до путівки на Шрі-Ланку з Києва, що горить. Кожен вирішує, що для нього важливіше і вибирає оптимальне.

«Літо — чудовий час, щоб побувати на Шрі Ланці. Туристів порівняно менше, ніж узимку, тому вам буде комфортніше відпочивати душею та тілом, і можна розглядати будь-які визначні пам'ятки вдосталь – адже черг майже не буде. Та й найкращі місця у ресторанах та на пляжі вам забезпечені!»

Самий час планувати відпустку на Шрі-ланку, наш пошук турів онлайн вам допоможе, так само можна знайти

Контакти

  • Україна, м. Київ, вул. Кирилівськая 160
  • +38 O96 992 64 4I

Туристична компанія ТурпошуК - найкращий вибір для пошуку та підбору турів по всіх туроператорах України на одному сайті

Розклад

Пн. - Пт.

Сб, Нд - вихідний

Top