Гарячі путівки до Тунісу з Києва та міст України

Дешеві путівки до Тунісу на все включено

Чудові пляжі та відмінні СПА процедури та таласотерапія, залучають туристів провести тиждень відпустки в Тунісі, майже цілий рік. Хороші умови для сімейної відпустки з дітьми будь-якого віку. Починаючи від найменших, школярі, підлітки – всі будуть чудово проводити час у готелі. Піщані пляжі, теплий клімат та цікава національна кухня, харчування по системі все включено – порадують усіх мандрівників.

Купити недорого путівку до Тунісу на двох

Найвигідніші ціни для двох, трьох або великої компанії, сімейних пар вже можна знайти в підборі онлайн. Залишилося тільки підібрати найкраще саме для вас і в дорогу, збирати валізи і радіти відпустці. Найкращу путівку, що горить, може спіймати кожен, хто стежитиме за оновленням цін від усіх туроператорів Тунісом.

Наше турагентство Турпошук у Києві, може запропонувати вам найбільший вибір та найкращі умови бронювання, якісний та надійний сервіс від передових операторів України за цим напрямком. Всі ціни на включають чартерний авіа переліт, страховку, трансфер та проживання з вибраним харчуванням. Більш детально по акціях, що горять, ранньому бронюванню може проконсультувати і допомогти визначитися з вибором, наш менеджер по телефону або в офісі турфірми.

Контакти

  • Україна, м. Київ, вул. Кирилівськая 160
  • +38 O96 992 64 4I

Туристична компанія ТурпошуК - найкращий вибір для пошуку та підбору турів по всіх туроператорах України на одному сайті

Розклад

Пн. - Пт.

Сб, Нд - вихідний

Top