Горячі путівки до Болгарії з Києва та міст України

Путівки до Болгарії ціни на все включено

Один з найбільш доступних і схожих за кліматичними умовами курортів для пляжної або гірськолижної відпустки розташований недалеко від наших кордонів. Відмінною рисою поїздок до Болгарії є різноманітність транспортного сполучення. За бажання кожен може вибрати для себе що йому важливіше, бістро дістатися до готелю на морі або в горах, при цьому заплативши за авіапереліт який включений у вартість. Є також другий варіант, пропозиції з проїздом на автобусі, що значно дешевше в ціні, при цьому час витрачений на проїзд дорівнює часом цілодобово в дорозі. Все включено у вартість у будь-якому з варіантів, різниця лише у витраченому часі на дорогу до готелю.

Купити недорого гарячу путівку до Болгарії на двох

Дуже лояльна цінова політика і при цьому досить хороші умови, можу запропонувати курорти як на пляжі біля Чорного моря, так і гірськолижні для зимового періоду. Низькі ціни будуть дуже привабливими, якщо врахувати, що з введенням безвізу, не потрібно сплачувати додатково візові збори. Чартерні програми щорічно удосталь пропонуються туроператорам, по авіаперельотам та автобусному проїзду. Вибір завжди є, у нас в онлайн пошуку за найнижчими цінами від усіх операторів кожен готель регіону.

Забронювати дешеву путівку до Болгарії онлайн

Актуальні ціни в підборі онлайн, де можна самостійно знайти найкращу пропозицію по готелі на будь-які дати, на двох з дітьми або трьох дорослих в одному номері. Кожна ціна автоматично перевіряється, враховуючи прайси від усіх туроператорів та ранжується за вартістю. Тому наші мандрівники отримують лише найвигіднішу та найнижчу ціну. Якщо не виходить підібрати варіанти, завжди допоможуть визначитися порадою та консультацією наші менеджери, турагентства Турпошук у Києві.

Контакти

  • Україна, м. Київ, вул. Кирилівськая 160
  • +38 O96 992 64 4I

Туристична компанія ТурпошуК - найкращий вибір для пошуку та підбору турів по всіх туроператорах України на одному сайті

Розклад

Пн. - Пт.

Сб, Нд - вихідний

Top